Wybrane przez Ciebie atrakcje

x
www.biurograndtour.plPoznaj ParyżParkowanie w Paryżu

Parkowanie w Paryżu

Parkowanie przy ulicy jest w Paryżu płatne w godzinach 9.00-20.00 od poniedziałku do soboty włącznie. Podczas wakacji miejsca parkingowe na niektórych ulicach są bezpłatne.
Obowiązują dwie strefy cenowe, od 2,40€/godzina na peryferiach do 4€/godzina w centrum miasta. Parkowanie płatne ograniczone jest do 2 godzin. Dłużej można parkować na licznych parkingach podziemnych, najpopularniejsze są te zarządzane przez firmę Vinci.  W centrum i miejscach turystycznych za 24 godziny parkowania zapłacimy ponad 20€ zaś na obrzeżach między 10 a 15€. Parkingi proponują też specjalne ceny na weekend, tydzień lub miesiąc. Lepiej jest zarezerwować parking wcześniej, wtedy jest taniej.

Można dokonać takiej rezerwacji na tej stronie: (LINK)


Parkingi SAEMES, znajdujące się przy miejscach turystycznych proponują dodatkowe usługi takie jak mycie samochodu czy zestaw do naprawy samochodu. Tutaj (LINK) możecie zapoznać się z listą tych parkingów. Osoby posiadające europejską kartę inwalidzką mogą parkować w Paryżu przy ulicy na miejscach dla niepełnosprawnych lub na pozostałych miejscach, w obu przypadkach bezpłatnie.


« powrót
Kontakt
Biuro Podróży Grand Tour
  ul. Witolińska 2/71, 04-185 Warszawa
  +48 737 450 367 (Biuro sprzedaży)
  +48 694 804 840 (Bezpośredni kontakt z przewodnikami)
            
ZAPLANUJ
PODRÓŻ
Wybrane przez Ciebie
atrakcje:
 ...
ZAPLANUJ PODRÓŻ  ...