Napisz swoją opinię:

x
Imię i nazwisko *:
E-mail:
Treść *:

Nic tak nie motywuje nas do pracy, jak zadowolenie naszych dotychczasowych Gości. Dziękujemy za wszystkie Wasze opinie - cieszymy się, że stanęliśmy na wysokości zadania i mogliśmy ułatwić Wam poznanie Paryża takiego, jakiego szukaliście. Jesteśmy dumni, że coraz częściej pierwsze spotkanie jest tylko początkiem kolejnej wyprawy do Paryża i Francji, że chcecie do Paryża wracać i smakować go głebiej i bardziej świadomie

Jeśli już się spotkaliśmy a jeszcze nie podzieliliście się z nami Waszymi wrażeniami prosimy o zostawienie opinii w formularzu po prawej stronie. Jest to dla nas bardzo ważne i za wszystkie dobre słowa dziękujemy - są motorem naszych dalszych działań ! Ewa i Michał. 

Malgorzata Leitloff - 15 października 2017 r.

Planujesz niezapomniana podroz? Polecam Grand Tour! Perfekcyjna organizacja, fachowosc w kazdym calu, sumiennosc, punktualnosc, osiagalnosc w kazdej sprawie i o kazdej porze :) masa ciekawych pomyslow, interesujace i wierzytelne informacje, bezposredni i wspanialy kontakt z dziecmi. Krotko mowiac- znajdziesz tu profesjonalistow, ktorzy kochaja, to co robia.

Beata Mazurkiewicz - 28 lipca 2017 r.

zobaczyć Paryż razem to było Nasze marzenie i udało się dzięki Pani Ewie i Panu Michałowi marzenie to przerodziło się w niezapomniane chwile do których ciągle z mężem wracamy. Dziękuje Pani Ewie za spacery po Paryżu, za ciekawe przedstawienie miejsc nieznanych oraz odkrywanie na nowo już tych raz widzianych, Panu Michałowi za spacer po ogrodach Wersalu i bardzo ciekawe opowieści o życiu jego głównego mieszkańca.

Gorąco polecamy, naprawdę warto skorzystać z usług Biura.

Beata Jacek Staś Hania - 7 lipca 2017 r.

Żałuję…Żałuję, że nie spotykaliśmy się przez trzy dni a tylko dwa. Zwiedzanie Paryża z Panem Michałem było prawdziwą przyjemnością . Zaczęliśmy od katedry Notre Dame i tutaj pierwsze miłe zaskoczenie, Pan Michał zwracała się przede wszystkim do naszych dzieci (12,10 lat) i angażował je w opowiadane historie, dlatego dzieci nie nudził się ani przez chwilę. Taki przekaz+ dawka humoru sprawiły, że zrobiło się ekscytująco. Sprawnie przemieszczaliśmy się między kolejnymi zabytkami i omijaliśmy kolejki, ogromną przed Luwrem, hura, to możliwe tylko z Panem Michałem, który zna „wszystkie” wejścia. W międzyczasie szybkie, pyszne śniadanie na ławce. Mąż do tej pory wychwala naleśnik na ostro rekomendowany przez Naszego Przewodnika.

Polecamy skorzystać z usług Pana Michała , satysfakcja gwarantowana!

Rafał Szewczuk - 4 lipca 2017 r.

Dziękuję w imieniu swoim i pozostałych za życzliwość i pokazanie Paryża w całkiem w innym obrazie jaki miałem do tej pory ..... choćby nawet że Paryż to nie tylko wieża Eiffela ...a muzeum w Luwrze to nie tylko obrazy, tłum i kolejki ...
Trochę ten wyjazd "przewietrzył" nam kieszenie z kasy - ale żadna osoba z nas nie żałuje ani jednego wydanego euro.
Jest to głównie Wasza zasługa , Wasza wiedza i zaangażowanie, elastyczność i dostosowanie się do potrzeb grupy w danej chwili.

Wasze wsparcie, wcześniej dokonane rezerwacje na dodatkowe atrakcje, sposób przekazywania informacji o historii i zabytkach sprawił że ten wyjazd na długo pozostanie w naszej pamięci. Tak jak wspominałem że w Paryżu byłem już wcześniej 3 razy - a czas spędzony z Wami uświadomił mi że każdy mój wcześniejszy pobyt nic nie wniósł, wyjeżdżałem z niczym.


Jeszcze raz dziękujemy!

Rafał Szewczuk Legnica

Dominika Wisienka :) - 22 czerwca 2017 r.

Dziękuję za dwie wspaniałe wycieczki po Paryżu. Obie były świetne a dzięki wspólnemu zwiedzaniu i Waszych poradach mogliśmy też w pełni korzystać z uroków miasta i jego atrakcji w trakcie samodzielnego zwiedzania! Monika pozdrawia - wiecie dlaczego ;)

 

Polecam spotkać się z przewodnikami już pierwszego dnia i wypytać o wszystko - są nieocenionym wsparciem na miejscu i świetnie znają Paryż, w którym mieszkają na co dzień. Biuro rzeczywiście organizuje wszystko sprawnie, transfery, hotele - wszystko aktualne oferty, czasem lepsze niż te w sieci

Dziękuję jeszcze raz i mam nadzieję, że do zobaczenia!

Wisienka, Monia i Grześ

Beata Czeszejko-Sochacka - 18 czerwca 2017 r.

Jak się okazało, Paryż-który już kiedyś odwiedziliśmy- zwiedzany z Panią Ewą i Panem Michałem, nabiera zupełnie innego oblicza, wymiaru i smaku! Pasja i miłośc do tego miasta, prezentowana przez przewodników, udziela się turystom i sprawia, że bezwzględnie trzeba będzie tam kiedyś wrócic!

Informacje o mieście, wydarzeniach historycznych, zabytkach i życiu codziennym przekazywana jest w sposób bardzo ciekawy (czasem humorystyczny) i przystępny, co powoduje, że nietrudno zapamietac a potem odtwarzac to czego się dowiedzieliśmy.

Gorąco polecam! Dziękujemy za życzliwośc i wsparcie!

Magda Spitalniak-Przybylska - 9 maja 2017 r.

Wybraliśmy się na weekend majowy do Paryża. Jeden z kilku dni spędzonych na samodzielnym zwiedzaniu postanowiliśmy przeznaczyć na zwiedzanie z przewodnikiem -panią Ewą. Pani Ewa okazała się przesympatyczną osobą, pełną wiedzy o Paryżu i jego historii, a jej opowieści w formie anegdot i ciekawostek zapadły nam w pamięć. Serdecznie polecamy ! Na pewno jeszcze się spotkamy w Paryżu...

Pozdrawiamy.

Wiesława Dubaniowska - 2 maja 2017 r.

W kwietniu b.r. zwiedzaliśmy Luwr z Panem Michałem Jaworskim-była to bardzo ciekawa podróż po historii Francji-dziękujemy i polecamy

Ks. Mirosław Tosza - 27 kwietnia 2017 r.

W ubiegłym roku pielgrzymowaliśmy z 45 osobami ze Stowarzyszenia "Betlejem" w Jaworznie do Lisieux. Podróżowaliśmy autokarem, ale również pieszo i ... małymi traktorkami, które poruszały się z prędkością 14 km/h. W drodze powrotnej (już tylko autokarem :) mieliśmy jeden dzień na zwiedzanie Paryża.

Cóż można zobaczyć w jeden dzień? Niewiele, chyba, że ma się za przewodnika Panią Ewę!

Byliśmy pod wielkim wrażeniem jej kompetencji, sprawności i zaangażowania. Nie tylko w świetnym stylu oprowadziła nas po najważniejszych miejscach Paryża dostosowując go do charakteru grupy i ram czasowych, ale również poleciła nam świetne miejsce na grupowy posiłek, a przed przyjazdem zadbała wraz z panem Michałem o wszystko co konieczne do wjazdu do Paryża.

Gorąco polecam ich Biuro i ich usługi :)

Piotr Sz. - 14 marca 2017 r.

Dziękujemy za wspólne zwiedzanie Paryża!

 

Było wspaniale, nie spodziewałem się, że tak dużo można zobaczyć w tak niewielkim czasie. Biuro sprawnie załatwiło dla nas bilety, hotel - dokładnie taki jak chcieliśmy.

A przewodnicy stanęli na wysokości zadania - dzięki Wam poznaliśmy Paryż od nieznanej do tej pory strony. Mimo przeczytania kilku książek większość informacji była dla nas całkiem nowych! Dużo wynieśliśmy z tego spotkania i chętnie będziemy wracać do niego we wspomnieniach i nie tylko...

...bo już chodzi nam po głowie kolejna wycieczka :D

I wiemy już do kogo się zgosimy!

Krzysztof Skóra - 20 lutego 2017 r.

Miałem okazję zwiedzać Paryż w towarzystwie Państwa Jaworskich i muszę uczciwie przyznać, że wszystko wyszło lepiej niż się spodziewałem, a efektem tego będzie ślub ;)

Wszystko zaczęło się od wypełnienia formularza na stronie biura Grand Tour, potem kontakt od Pana Tomka - pozdrawiam przy okazji - w ciągu kilku dni wiedziałem już wszystko. To miał być wyjazd niespodzianka. TRochę nie wierzyłem, że da się to utrzymać w tajemnicy przed narzeczoną, nie tylko przez jej 6 zmysł ;)

Miałem szereg nietypowych pomysłów i choć nie wszystkie udało się zrealizować to tylko dlatego, że przewodnicy podpowiedzieli mi lepsze! A rejs Sekwaną z szampanem i pyyyszną kolacją okazał się wisienką na torcie.

Podejście do gości, elastyczność, praktyczna wiedza typowa dla lokalsa, do tego szczera chęć uczynienia mojego wyjazdu wyjątkowym zmuszają mnie wręcz do napisania tej opinii, chociaż nikt mnie o to nie prosił :) Zasłużyliście na dobre słowo, a nawet więcej. Śmiało będę polecał Was znajomym i mam nadzieję, że sami jeszcze się zobaczymy :)

 

Może podróż poślubna ;)

Pozdrowienia dla całego zespołu Grand Tour i dzięki serdeczne!

Grzegorz - 12 stycznia 2017 r.

W styczniu byłem przelotem w Paryżu, miałem dosłownie jeden dzień, który postanowiłem spędzić razem z Panią Ewą - przewodniczką biura Grand Tour. Podejrzewałem, że w jeden dzień niewiele da się zobaczyć a już z pewnością nie da się poznać Paryża więc nie nastawiałem się jakoś szczególnie.

Obsługa biura w expresowym tempie zorganizowała mi nocleg z dobrą komunikacją, do tego transfery, rezerwacja w restauracji (do dziś wspominam ten posiłek z burczeniem w brzuchu) a Pani Ewa w ciągu kilkugodzinnego zwiedzania pozwoliła mi na chwilę zapomnieć o stresie i obowiązkach firmowych i co chyba mnie najbardziej zaskoczyło SKUTECZNIE opowiedzieć mi o Paryżu. Skutecznie to znaczy że wiele z Pani anegdot, ciekawostek i informacji siedzą we mnie do dzisiaj - a myślałem, że będzie inaczej.

Pani Ewo - zwracam honor - miała Pani 100% racji! Byłem zdziwiony ile można się dowiedzieć w trakcie jednego spaceru i tak naprawdę poczuć trochę to miasto. Posmakować go i spojrzeć na nie nie tylko z perspektywy Wieży Eiffla.

Wracając do Francji (a za kilka miesięcy szykuje mi się kolejna podróż) już wiem do kogo się zgłoszę. Polecam Wam też z czystym sumieniem bo możecie spodziewać się nie tylko sprawnej organizacji, nie tylko dopasowania programu do konkretnych potrzeb ale też przemiłego spotkania z świetnymi ludźmi, którzy doskonale znają się na swojej pracy i mają unikalne podejście. Polecam, a my jesteśmy w kontakcie rzecz jasna ;)

 

Majka z rodziną - 24 grudnia 2016 r.

Polecam biuro Grand Tour z czystym sumieniem :)

Chcieliśmy zrobić spontaniczny wyjazd do Francji zimą, zdecydowaliśmy się w ostatnim momencie i mimo małej ilości czasu z pomocą biura i przewodników (Michał - dzięki wielkie) wszystko udało się w najdrobniejszych szczegółach. Program zwiedzania elastyczny, bogaty i co mnie pozytywnie zaskoczyło dopasowany do naszych zainteresowań. Mąż, który interesuje się historią i militariami, ja z pasją gotowania a do tego dzieciaki - nie myślałam że da się to wszystko zawrzeć w jednej wycieczce. A jednak!

Wszystko dzięki super opiece polskich przewodników na miejscu, jak również jeszcze przed naszym wyjazdem.

Polecany hotel idealny, wspólne zwiedzanie aktywne i bardzo ciekawe, aż szkoda było wyjeżdżać - jest jeszcze tyle do zobaczenia.

Dlatego mamy nadzieję, że szybko wrócimy i zobaczymy się ponownie.

Serdeczne dzięki od całej gromadki!

Anonimowy - 25 października 2016 r.

Witam Was bardzo serdecznie! chciałabym bardzo podziękować Ewie i Michałowi za 2 fantastyczne dni spędzone w Paryżu! Spacery pełne pasji, wyjątkowych ciekawostek i przy okazji francuskich smaków ;) na pewno wrócę do Paryża by jeszcze bardziej się w nim rozsmakować...tym bardziej, że jest jeszcze sporo do zobaczenia...

 

Pozdrawiamy Magda i Sylwester

Marlena BB - 30 sierpnia 2016 r.

Zwiedzałam Paryż z Ewą i będę bardzo ciepło wspominać nasze spotkanie.

Zrobiłyśmy sobie babski wypad i nie wiem narpawdę jak by to wyszło gdyby nie Ewa. Tak to jest czasem przy okazji spontanicznych pomysłów że nie są dopracowane. W naszym przypadku dokładnie tak było i tylko dzięki wsparciu Ewy oraz zespołu biura (Panie Michale również dziękujemy a szczególnie za podpowiedź odnośnie knajpy!) wszystko mogło się udać. Pewnie o połowie rzeczy byśmy zapomniały, nie były w stanie zobaczyć poznać  i choć nastawiałyśmy się na leniwy wyjazd to okazał się bardzo pouczający. Ewa masz świetny kontakt z ludźmi i dzięki temu Twoje historie zapadają w pamięci na długo! Dzięki za wspaniałe 2 dni razem i wszystkie porady.

Jeśli trafi się nam jeszcze taki pomysł to już wiemy gdzie dzwonić ;)

Dziękujemy za pomoc, wyrozumiałość i CIEPLIWOŚĆ :)

POLECAMY!

Marlena B.B. z całą ferajną

 

Kinga i Radek - 23 sierpnia 2016 r.

Po pierwsze dziękujemy poprzednim komentującym za opinie, bo to one skłoniły nas do tego żeby zorganizować wyjazd z Grand Tour i Panem Michałem.

To po pierwsze :) a po drugie dziękujemy przewodnikom, szczególnie Panu Michałowi za cudowne chwile w Paryżu. To był nasz pierwszy pobyt we Francji i okazał się lepszy niż pierwotnie zakładaliśmy. Przez długi czas wahaliśmy się czy nie zwiedzać samodzielnie, w końcu przeczytaliśmy już trochę o Paryżu, mapa w dłoń i nic więcej nie trzeba. W praktyce pomoc przewodników i kontakt z biurem okazał sie bezcenny.

Przedewszystkim pod kątem organizacyjnym - w dzisiejszych czasach każdy może sobie zarezerwować hotel w każdym zakątku, ale pewności nigdy nie ma. Dzięki zaangażowaniu przewodników dostaliśmy pokoje dokładnie takie jak chcieliśmy, tak jak nam zależało w centrum miasta. Nawet nie znaliśmy zaproponowanego miejsca a okazało się strzałem w 10. Nie trzeba było się martwić również o dojazd. Obawialiśmy się że przy nikłej znajomości języka będziemy mieli problem pierwszego dnia, ale dzięki sugestii Pana Michała, żeby spotkać się już w dniu przyjazdu mogliśmy podpytać o wszystko co nam tam w głowie siedziało :) dziękujemy za cierpliwość jeszcze raz, bo domyślamy się że mogliśmy być z tych bardziej upierdliwych klientów ;)

Pan Michał załatwił nam wygodny transfer za dobrą cenę (taniej niż taxi zdecydowanie) pod sam hotel, jeszcze tego samego dnia spotkał się z nami w Paryżu dopytując czy aby na pewno wszystko jest ok - czuliśmy się dobrze zaopiekowani i chyba głównie dlatego mogliśmy beztrosko zanużyć się w zwiedzaniu :) Z przewodniakmi spędziliśmy 2 dni w trakcie których poznaliśmy główne zabytki, a drugiego dnia rozpoczęliśmy kulinarną podróż po Paryżu :) Dzięki temu że Pan Michał bezinteresownie poświęcił nam dodatkowy czas i podpowiedział całe mnóstwo sprawdzonych miejsc mogliśmy zaoszczędzić czas i nerwy, dowiedzieliśmy się też wielu praktycznych rzeczy o których nasze przewodniki milczały.

Zazwyczaj nie chce mi się pisać opinii, tym bardziej takich elaboratów :) ale tym razem musiałam. Musiałam bo dzięki Wam nasz wyjazd udał się w 110%!

Dziękujemy Wam bardzo i będziemy Was polecać bo na to zasługujecie w całej rozciągłości!

MAm nadzieję, że do zobaczenia wkrótce!

Kinga :)

Michal Stawidlo - 26 maja 2016 r.

Witam Pani Ewo . Ogromne dzięki za te dwa dni spedzone razem w Paryzu. Wszyscy jestesmy pod wrazeniem Pani opowiesci i historii dotyczacych tego miasta. 2 dni po 5-6 godzin to troche za malo , wiec na pewno  sie jeszcze  w Paryzu pokazemy i nie bedziemy na pewno szukac innego przewodnika.

Przed podroza obawialismy sie jak nasze dzieci (13,8 i 2 ) zniosa to zwiedzanie - nie bylo zadnego problemu. Dzieci byly tak samo zafascynowane opowiadaniem Pani Ewy jak dorosli( oczywiscie nie liczac najmniejszego).

Zdecydowalem sie na wybranie Panstwa oferty  na podstawie komentarzy, dlatego dziekuje wszystkim, ktorzy sie tutaj wpisali. Michal Stawidlo Pozdrawiamy, Marta, Irena,Michal, Wiesiek i dzieci 

Elżbieta, Jarosław i Maciek Musielakowie - 9 maja 2016 r.

Na przełomie kwietnia i maja spędziliśmy wspaniały tydzień w Paryżu. Przez trzy dni towarzyszyli nam Pani Ewa i Pan Michał. Dzięki nim zobaczyliśmy Paryż w pełnej krasie. jesteśmy pod ogromnym wrażeniem pasji, zaangażowania, ogromnej wiedzy i profesjonalizmu państwa Jaworskich! A przy tym zauroczeni jesteśmy ich ciepłem, urokiem, doskonałym kontaktem, elastycznością wobec naszych oczekiwań i staraniami aby sprawić, że zwiedzanie Paryża z ich udziałem będzie niezapomniane.

Dawno nie widziałem mojego czternastoletniego syna tak zainteresowanego zwiedzaniem (mimo zmęczenia) i słuchaniem opowieści przewodnika. Jeśli ktoś szuka prywatnego przewodnika aby poczuć, posmakować, zobaczyć i "znaleść" się w Paryżu - NIE MA LEPSZEJ OPCJI!!!

Ewo, Michale - ogromne dzięki, wielki szacun i gorące pozdrowienia Elżbieta, Jarosław i Maciek Musielakowie

Kamila, Andrzej, Ola i Maja - 5 maja 2016 r.

Na wstępie chcę podziękować wszystkim osobom, które dodają te komentarze, bo to one przekonały mnie, aby skorzystać z usług przewodników - pana Michała i Ewy. Czytelniku jeśli trafiłeś na tę stronę jesteś we właściwym miejscu. Jeśli podobnie jak ja rozważałeś czy skorzystać z usług przewodnika, zapewniam Cię, że warto. Jeśli szukasz profesjonalisty to również trafiłeś w dziesiątkę. Koszt skorzystania z usług wydawał mi się dość duży w porównaniu z tanimi liniami Ryanair i naszymi polskim pensjami, ale po pierwsze jadąc z dziećmi (10 i 14 lat) obawiałam się nauczenia ich złej wymowy czy nazewnictwa (bo nie znam francuskiego), po drugie dał mi do myślenia komentarz, jednej z osób wpisujących się tu na blogu, że zwiedzanie muzeum O’rsay bez pana Michała to jak patrzenie na dzieła sztuki z zamkniętymi oczami. Wcześniej jeszcze się łudziłam, że skoro przeczytałam dwa przewodniki po Paryżu to coś już wiem a teraz podpisuję się pod tymi słowami obiema rękami. A pana Michała mogę tylko przeprosić, za me „zuchwałe” myśli. Tak się złożyło, że trzy majowe dni spędziliśmy z panem Michałem i pani Ewy nie mieliśmy okazji poznać, wobec powyższego bardzo Panu dziękuję w imieniu całej mojej rodziny za poświęcony nam czas, przekazaną wiedzę, jak i sposób jej podania. A to jest już po prostu sztuka! - nie żadne „suchelce" w stylu ur. się w w roku …, zmarł w…, zbudowany w .., przebudowany w… Obcowanie z panem Michałem to przygoda, po której tęsknicie za jej kontynuacją. Jednym słowem POLECAM! Pozdrawiamy Kamila, Andrzej, Ola i Maja

Janina i Marek - 28 kwietnia 2016 r.

Pragniemy tą drogą podziękować Państwu za zorganizowanie naszego pobytu w Paryżu począwszy od transferu z> i na> lotnisko Pani Ewie dziękujemy za sprawne przewodzenie nam w wędrówkach po mieście i udzielenie informacji o sposobach poruszania się, szczególnie metrem.

Zaangażowanie i spokojne oprowadzenie nas w ciekawych miejscach sprawiło nam przyjemność zwiedzania. Dzięki dobrej lokalizacji hotelu mieliśmy ,,wszędzie blisko" i mogliśmy sami wypuścić się w miasto. Jesteśmy zadowoleni, dziękujemy.

Aneta, Asia i Ela - 18 kwietnia 2016 r.

Witam Pani Ewo . Ogromne dzięki za te kilka dni w Paryżu - było fantastycznie - w dużej mierze dzięki Pani . Serdecznie polecam wszystkim , którzy chcą - ciekawym i wesołym okiem zobaczyć Paryż. Pozdrawiamy Aneta , Asia i Ela.

Rafał Niziołek - 21 lutego 2016 r.

Panie Michale! Szacun! Fantastyczna wycieczka, ogromna wiedza przekazana w nieprawdopodobnie miły sposób. Opera mnie urzekła, ale to chyba głównie zasługa Pańskiej opowieści. Wspaniały człowiek, kocha to co robi. BARDZO DZIĘKUJĘ ZA WRAŻENIA Z INNEGO NIŻ WSZYSCY MYŚLĄ PARYŻA.

Pozdrawiam serdecznie! Mam nadzieję, że kiedyś jeszcze będzie okazja się spotkać.

Joanna i Jacek - 10 listopada 2015 r.

Ewa i Michal młodzi pełni pasji ludzie ,ktorzy w fantastyczny sposob oprowdzili nas po Paryzu .Z zaangazowaniem bardzo ciekawie opowiadali o zabytkach i historii Paryza ,językiem ktory mamy wrazenia jest dostepny dla wszystkich ,dla pasjonatow historii i tych mniej nią zainteresowanych:)Sluchalo się ich z zaciekawieniem i przyjemnoscią a czas biegł nieubłagalnie szybko o czym przypominaly nam nasze zmeczone nogi:) Wszystkie atrakcje wieczorne Ewa i Michał zoorganizowali tak jak prosilismy(wejsciowki, bilety o nic nie musielismy sie martwic) , nawet na naszą prosbe odszukali koncert piosenek edith piaf w wykonaniu japonskiej artyski :):):)na ktory ostatecznie nie dotarlismy, poleglismy fizycznie:) Wieczor spędziliśmy w cudownej restauracyjce przy lampce wina. Paryz jest cudowny ,pozostawia niedosyt i marzenie, zeby znalezc sie tam raz jeszcze, zobaczyc to czego sie nie zdązylo zobaczyc ,poczuc ten wspanialy klimat Paryza tętniącego zyciem i dowiedziec sie jeszce więcej . Mamy nadzieje ,ze moze kiedys uda sie nam powtorzyc wycieczkę a wtedy liczymy na Was ,ze rownie wspaniale i z humorem opowiecie nam i pokażecie to czego nie zdazylismy zobaczyc. SERDECZNIE WAS POZDRAWIAMY EWO I MICHALE I BARDZO DZIĘKUJEMY ZA DOSKONALE TOWARZYSTWO I PROFESJONALIZM W TYM CO ROBICIE!!! Z zyczeniem DO ZOBACZENIA!  

Eliza Wysocka - 2 listopada 2015 r.

Szukam slow którymi można by określić moich przewodników po Paryżu Ewe i Michała Jedno co mi przychodzi do głowy NAJ NAJ NAJ wiedza, pasja, profesjonalizm Tak trzymać powodzenia!

Magda i Grzegorz z Wrocławia - 23 września 2015 r.

Dzięki Ewie i Michałowi spędziliśmy cudowną 5 rocznicę ślubu w naszym ukochanym Paryżu. Poznaliśmy nowe smaki, zapachy i koloryt miasta, odkrywając przy tym kulinarne tradycje Francji..teraz już wiemy, co to jest pierwszy nos ;) To był wspaniały a raczej przepyszny czas, przeplatany jednocześnie ciekawymi anegdotami z historii Paryża, a także tymi z codziennego życia w tym mieście. Ewo, Michale - bardzo Wam dziękujemy za to że podzieliliście się z nami Waszą pasją, to był cudowny czas, który wspominamy z sentymentem. Z przyjemnością wybierzemy się z Wami na kolejną wycieczkę :) Życzymy Wam powodzenia i dalszego entuzjazmu w tym co robicie.

Pozdrawiamy, Magda & Grzegorz

Anonimowy - 1 sierpnia 2015 r.

Serdecznie polecamy wszystkim chętnym do zwiedzenia Paryża usługi Pani Ewy i Pana Michała. W ciągu 2 wspólnych dni udało nam się zwiedzić ważniejsze atrakcje Paryża. Dowiedzieliśmy się ciekawostek, których nie ma w żadnych przewodnikach. A przy tym było miło, sympatycznie i naprawdę profesjonalnie. Z pewnością wrócimy jeszcze do Francji i z pewnością ponownie skorzystamy z usług pp. Jaworskich. Pozdrawiamy.

Rodzina z Piotrkowa - 27 lipca 2015 r.

Serdecznie dziękujemy za wspaniałą wycieczkę po Wersalu i moc przekazanych informacji dotyczących dalszego naszego pobytu, co gdzie i jak zwiedzać, aby maksymalnie wykorzystać czas. Pan Michał to wspaniały przewodnik z ogromną wiedzą, pełen humoru potrafiący zaciekawić również dzieci. Z całego serca możemy polecić usługi pana Michała wszystkim, którzy planują zwiedzić w przyszłości Paryż. Gorąco pozdrawiamy i liczymy na kolejne spotkanie. 

Rodzina Borowskich z Warszawy - 1 lipca 2015 r.

Pani Ewa przede wszystkim cierpliwa, odpowiadała na tysiące pytań naszych dzieci, które znacznie wybiegały poza zabytki Paryża! Dopasowała program pod nasze niestandardowe zapotrzebowania, opowiadała bardzo wiele ciekawostek, o których nawet może i można przeczytać ale nigdy w głowie nie zostają. Żałuję, że zbyt późno się do Państwa zgłosiliśmy i nie mogliśmy skorzystać z wiedzy Pani Ewy również podczas kolejnych dni w Paryżu.

Serdecznie pozdrawiamy

Katarzyna Sztuc - 25 czerwca 2015 r.

Ogromnie dziękujemy za możliwość zobaczenia Paryża Państwa oczami, za zabranie nas do miejsc, w które nikt zapewne by nas nie zabrał. Uczyniło to naszą wycieczkę jeszcze bardziej niezapomnianą. Z całego serca polecamy Panią Ewę i Pana Michała.  Panie Michale - dziękujemy za Moulin Rouge - niezapomniane przeżycie, zdecydowanie kiedyś jeszcze się tam wybierzemy :) Pozdrawiamy

Kasia, Agnieszka, Igor, Tomek i dzieciaki - 24 czerwca 2015 r.

Serdecznie dziękujemy za wspaniałe 4 dni w Paryżu. Nasza grupa to cztery osoby dorosłe i troje dzieci. Sprostać więc wymaganiom z pewnością nie jest łatwo, jednak Pani Ewa i Pan Michał świetnie sobie poradzili.Jesteśmy bardzo zadowoleni z planu i organizacji wycieczki, które były dostosowane do potrzeb tych większych i mniejszych uczestników. W tak krótkim czasie na pewno nie można zwiedzić wszystkiego, ale to co udało nam się zobaczyć to chyba sama esencja Paryża. Pani Ewa i Pan Michał potrafią zaciekawić naprawdę każdego, gdyż przekazują nie tylko suche fakty, ale także wiele ciekawostek.  Mamy nadzieję, że nasza wycieczka do Paryża nie była ostatnią w towarzystwie Pani Ewy i Pana Michała. Polecamy Serdecznie! Pozdrowienia od całej naszej siódemki!

Ewa Kozuch - 14 maja 2015 r.

W imieniu własnym i naszej grupy polecam gorąco zwiedzanie Paryża z Panią Ewą. Dziękujemy za optymalne zaplanowanie czasu i trasy zwiedzania, za wiele ciekawostek o Paryżu, pokazanie miejsc unikatowych, do których z całą pewnością nie dotarlibyśmy z przewodnikiem książkowym a także za garść cennych i praktycznych wskazówek do samodzielnego poruszania się po Paryżu.

Pani Ewo jeszcze raz dziękujemy za miłe towarzystwo, bedziemy Panią polecać naszym znajomym.

Ola i Karolina z LO Bieruń - 9 kwietnia 2015 r.

Panie Michale! :) Chciałybyśmy baaaardzo, ale to baaaaaardzo podziękować za czas poświęcony na oprowadzaniu po Luwrze i Dzielnicy Łacińskiej. Dzięki Tobie był to jeden z najlepszych dni spędzonych w Paryżu. Wiedziałeś znakomicie jak nas zainteresować i przy okazji nie zanudzić...Masz świetne poczucie humoru i na dodatek potrafisz znaleźć wspólny język z młodzieżą ;) Szkoda, że nie zostałeś z nami do końca wycieczki :( Na pewno byłaby jeszcze lepsza :) Widać, że to co robisz sprawia Ci ogromną radość...tak trzymać! Zaraziłeś nas uśmiechem i pozytywną energią, dzięki czemu nabraliśmy jeszcze większej ochoty na zwiedzanie :D Jeszcze raz dziękujemy z całego serduszka i pozdrawiamy Ciebie i Ewę <3 !

Maja i Patryk - 8 kwietnia 2015 r.

Byliśmy z żoną w Paryżu zaledwie 5 dni jednak wiedza i urocze towarzystwo Pani Ewy i Pana Michała pozwoliło nam posmakować ( w przenośni i dosłownie ) to miasto na tyle żeby być nim zauroczonym, a jednocześnie chcieć jeszcze do niego powrócić. Niemęcząco zaprezentowane muzea, spokojne restauracje i kafejki, czarujące miejsca oraz doskonałe zorganizowanie czasu i doradzenie co warto, a co nie zobaczyć w tym mieście - wszystko to składa się na obraz profesjonalnie zorganizowanego pobytu w tym do tej pory przez nas niedocenianym mieście.

Bardzo Państwu dziękujemy.

Pięcioosobowa Rodzina spod Bydgoszczy - 11 marca 2015 r.

Chcemy bardzo podziękować za wspólne trzy dni w Paryżu. Bardzo się nam podobało. Pan Michał potrafił zaciekawić dorosłych, młodzież i dziewięcioletnie dziecko. Zmuszał do myślenia, uważnie obserwował, co nas najbardziej interesuje i odpowiadał na WSZYSTKIE pytania. Było nie tylko profesjonalnie, ale też bardzo wesoło i niezmiernie miło. Zadbał dodatkowo o bardzo dobry transport z hotelu na lotnisko polskim busem. Jesteśmy zadowoleni, że zarobił polski przewoźnik. Dziękujemy bardzo, serdecznie pozdrawiamy i polecamy innym!

Konrad i Agnieszka - 15 grudnia 2014 r.

Szanowna Pani Ewo, Panie Michale.  Na wstępie serdecznie dziękujemy za pomoc w organizacji wspaniałego weekendu, jaki mieliśmy okazję przeżyć w Mikołajki 2014. Szczególne podziękowania dla Pani Ewy, która swoją fachową wiedzą oraz niespotykaną otwartością i miłym usposobieniem umiliła nam czas w stolicy Francji. Naturalnie gorąco polecam Wasze usługi wszystkim, którzy planują zwiedzić Paryż. Czytając komentarze poniżej doszedłem do wniosku, że nie będę powielał tych wszystkich wspaniałych opinii na Wasz temat, ponieważ trudno być tu oryginalnym. Napiszę jednak coś co może z pragmatycznego punktu widzenia, pomóc tym niezdecydowanym, którzy może chcieliby skorzystać z Państwa usług, ale zastanawiają się, czy mogą sobie na to pozwolić.  Otóż, z całą odpowiedzialnością, twierdzę, że jak najbardziej należy skorzystać z usług tak doświadczonych, będących na miejscu przewodników z przyczyn zupełnie obiektywnych. Abstrahując od całej przekazanej wiedzy podczas zwiedzania poszczególnych obiektów, zaoszczędziliśmy mnóstwo czasu oraz środków na organizację wszystkiego. Z doświadczenia wiem, że zanim człowiek nauczy się poruszać, po tak dużym mieście, jakim jest Paryż, zanim pozna specyfikę lokalizacji obiektów, zwiedzi dużo mniej, niż by chciał, a jednocześnie niejednokrotnie zapłaci frycowe, a to wybierając niewłaściwą opcję w maszynie do biletów na metro, a to wybierając niewłaściwą restaurację na obiad, a to w końcu przepłacając za bilety na poszczególne atrakcje, które potem, jak się okazuje, można by zamienić na ciekawsze, na które nie starczyło czasu. Ponadto nie do przecenienia jest fakt, że przy pomocy Pani Ewy, czy Pana Michała, tam gdzie inni ślęczą w kolejkach my wchodzimy z marszu. Znajomi, z którymi podróżowaliśmy samolotem, skarżyli się, że pół niedzieli (jednego z trzech dni przeznaczonych na zwiedzanie) stali w kolejce do Luwru, dużą część soboty natomiast spędzili w kolejce na wieżę Eiffle. Nie chciałem być niegrzeczny i nie powiedziałem na głos, że takie są skutki próby minimalizowania kosztów takiego wyjazdu. Jak już jechać do Paryża to robić to pełna parą, czyt. korzystając z pomocy Państwa Jaworskich!!! Pozdrawiamy i jeszcze raz dziękujemy.  P.S. Panie Michale - rejs bajka. Wszystko wyszło jak należy i z pewnością tych momentów ani ja, ani Agnieszka nie zapomnimy do końca życia.

Ania i Waldek - 2 grudnia 2014 r.

Była to nasza pierwsza podróż do Paryża ale dzięki Wam Pani Ewo i Panie Michale na pewno nie ostatnia, Zastanawiamy się z mężem czy więcej w Was wiedzy, czy pasji, cokolwiek to jest sprawia, że zwiedzanie miasta w Waszym towarzystwie staje się ogromną przyjemnością. Okazuje się, ze mając ze sobą tak profesjonalnych przewodników można nie tylko zobaczyć ciekawe miejsca ale również rozkoszować się jego smakiem i zapachem. W tętniącym życiem mieście z Wami czas zwalnia aż chciałoby się powiedzieć "chwilo trwaj". 
Gratulujemy profesjonalizmu, a każdemu kto się zastanawia jak w krótkim czasie zobaczyć jak najwięcej szczerze polecamy Panią Ewę i Pana Michała.
Dziękujemy za wspaniale zorganizowany czas, ciekawe opowieści, a Panu Michałowi dodatkowe podziękowania za piękne fotografie. Dawno nie mieliśmy tak dobrze zrobionych zdjęć.

Pozdrawiamy serdecznie
  

Mariusz W. z rodziną - 28 listopada 2014 r.

Serdecznie polecam Pana Michała i jego żonę Panią Ewę.
Nie miałem zbyt wiele czasu na zwiedzanie Paryża, więc jako klient byłem dość specyficzny, bo istniało jeszcze sporo innych utrudnień. Plan zwiedzania oraz jego realizacja to pełny profesjonalizm, za co wielki szacunek. Zadanie postawione przed Panem Michałem było trudne i skomplikowane, ale wywiązał się z niego wzorcowo. Pragnę też złożyć podziękowania na ręce Pani Ewy za wspaniały sposób przybliżenia nam uroków Paryża. Dostałem dokładnie to czego oczekiwałem i w sposób o jakim mogłem tylko pomarzyć. Jeszcze raz Państwu dziękuję i mogę śmiało powiedzieć, że dzięki Wam zdecydowałem się odwiedzić Paryż przynajmniej raz jeszcze, zobaczyć to czego nie udało mi się poprzednio...
Dziękuję i pozdrawiam

Joanna i przyjaciele - 15 października 2014 r.

Pani Ewo i Panie Michale ! Dzięki Wam nasz pobyt w Paryżu był zorganizowany ,intensywny i ciekawy. W ciągu 5-ciu dni zwiedziliśmy bardzo dużo, a każde miejsce było interesujące i przykuwało naszą uwagę i koncentrację. Chłonęliśmy Wasze opowieści ,które przybliżyły nam historię Paryża oraz " smaczki" z dziedziny kultury i obyczajów ubiegłych epok. Była to ogromna przyjemność obcować z Wami i czerpać informacje z Waszej rozległej wiedzy .Podziwiamy za profesjonalizm i kompetencje. Bardzo serdecznie pozdrawiamy i mamy nadzieje na następne spotkania w innych regionach Francji..

Agnieszka R. - 30 września 2014 r.
Cały czas wracamy myślami do naszej sierpniowej wyprawy do Paryża...i gdyby nie zdjęcia,wydawałoby się,że to tylko piękny sen. A gdyby ktoś wątpił,że można zorganizować i zaplanować wyjazd w 3 dni...proponuję kontakt z Panem Michałem. Powraca wiara w ludzi,gdy tam po drugiej stronie słuchawki ktoś nie załamuje rąk,nie mówi,że już się nie da,tylko zakasuje rękawy i przyjmuje wyzwanie. O ileż prostsza i bardziej udana jest tak szalona wyprawa do kraju,którego się kompletnie nie zna i nie rozumie,gdy już na lotnisku czeka ktoś,kto w miły i ciekawy sposób wprowadzi nas w paryski klimat. A wprowadzenie to było dla nas na tyle sugestywne,że mieliśmy wręcz wrażenie teleportacji do innych epok! Dzięki Państwa zaangażowaniu,pomocy,elastyczności i kompetencjom, wspaniale udała się wycieczka naszych marzeń! Nie możemy pozbyć się myśli o powrocie,ponieważ z takimi przewodnikami chciałoby się zawojować Francję,a nie tylko Paryż;-]. Serdecznie pozdrawiamy-Agnieszka R. i chłopaki
Justyna, Robert i Marta - 26 września 2014 r.

chciałam Państwu serdecznie podziękować za czas nam poświęcony, pokazanie Paryża w taki sposób, że jesteśmy nim zachwyceni. Dziękujemy za profesjonalne przewodnictwo, ciekawostki i informacje jakich nie znajdziemy w książkach. Czas z Państwem minął jak jedna chwila. Dziękujemy za przydatne wskazówki, wczoraj kupiliśmy bilety na metro w automacie :) Wycieczka bardzo udana, głowa pełna wrażeń i niezapomnianych wspomnień. Bardzo, bardzo dziękujemy, życzymy wielu miłych wycieczkowiczów !!!

Magda i Maciej, Bydgoszcz - 27 sierpnia 2014 r.

Rocznicowy weekend w Paryżu był doskonały :) Dziękujemy Michałowi za profesjonalizm, bezproblemowy kontakt i doskonale zagospodarowany czas.  Jeżeli szukasz indywidualnego podejścia do zwiedzania i kompleksowej organizacji wycieczki - nie mogłeś/łaś lepiej trafić! Serdeczne pozdrowienia dla przesympatycznej żony Ewy :)

Adam z rodziną - 11 sierpnia 2014 r.

Pełne zaangażowanie oraz wesołe usposobienie Michała i Ewy sprawiły, że pomimo deszczowej pogody bardzo sympatycznie spędziliśmy wspólne chwile podczas weekendu majowego. Czas przeznaczony na zwiedzania został skrupulatnie zaplanowany. Pomoc w transferach z lotniska, bilety wstępu a także rekomendacje miejsc, które warto zobaczyć okazały się bardzo pomocne. O tym gdzie zjeść najlepszy krem brulee dowiesz się od Ewy a na rozprawę sądową a Sądzie Najwyższym nie zaprowadzi Cię prawdopodobnie żaden inny przewodnik jak Michał. Z jednej strony luksusowa Galeria Lafayette a z drugiej tułaczka na skróty z daleka od zatłoczonych turystami uliczek. Wszelkie scenariusze możliwe. Dziękuje za wspólnie spędzone chwile. Na pewno wrócimy. 

Anna Górzyńska - 4 czerwca 2014 r.

Najszczerzej polecam! Spędziliśmy rodzinny weekend kwietniowy z czwórką dzieci w Paryżu i dzięki panu Michałowi, był to fascynujący, pełen nowych odkryć czas. Zarówno miejsca, które nam pokazywał, jak i te, które polecał (restauracje, sklepy z czekoladą - mmmm...) były doskonałe. Ogromnie pomogły nam bilety rezerwowane przez p. Michała, dzięki którym uniknęliśmy stania w gigantycznych kolejkach. Pomijając kwestię nieskończonej cierpliwości wobec naszej niesubordynacji najbardziej wdzięczni jesteśmy i największym podziwem nas napawa umiejętność takiego poprowadzenia grupy, że wszyscy, zarówno dorośli, dzieci, jak i nastolatkowie byliśmy zainteresowani i zadowoleni. Z cała pewnością przy następnej wizycie będziemy korzystali z usług pana Michała. Bravo Michel! C'etait tres bien fait. On va revenir.

Joanna Ostrochalska - 19 maja 2014 r.

Weekend majowy spędziliśmy w Paryżu pod fachowym okiem Pani Ewy i Pana Michała.  W Paryżu spędziliśmy 4 dni, które przy pomocy Państwa Jaworskich były w 100% udane i wykorzystane. Wszystkie wejściówki mieliśmy zakupione wcześniej co pozwoliło nam na ominięcie gigantycznych kolejek. Indywidualne zwiedzanie Luwru, ciekawa lekcja historii oraz niesamowity wykład o Katedrze Notre Dame - to jedne z wielu fantastycznych przygód jakie przeżyliśmy w Paryżu z pomocą Ewy i Michała. Polecane restauracje okazały się także kolejną przygodą kulinarną. Jeśli zwiedzanie Paryża to tylko z Ewą i Michałem - jeszcze kiedyś wrócimy. Serdecznie dziękujemy !!! Rodzinka z Kalisza

Katolickie Liceum i Katolickie Gimnazjum - 13 maja 2014 r.

Właśnie wróciliśmy z dwunastodniowej wycieczki po północnej Francji. 2 - 4 maja spędziliśmy w Paryżu. I były to trzy cudowne dni dzięki pomocy Pani Ewy i Pana Michała. Państwo Jaworscy nie tylko pokazali nam Paryż. Pomogli także przygotować naszą wycieczkę. Służyli bezcennymi radami (dziękujemy za rezerwację parkingów), zarezerwowali nam wszystkie wejścia, dzięki czemu nie musieliśmy stać w gigantycznych kolejkach. Podpowiedzieli, jak ułożyć program zwiedzania, by zobaczyć najwięcej i poczuć Paryż. Nikt nie chce nam uwierzyć, że w trzy dni można tyle zobaczyć. Zapewniamy wszystkich, że można, jeżeli zrobicie to z Panią Ewą i Panem Michałem! Poza tym nikt tak pięknie i ciekawie nie opowiada o Paryżu, jego zabytkach i historii jak Pani Ewa. Nasi uczniowie na pytanie "Co najbardziej Wam się podobało w Paryżu?" zgodnie odpowiadają "Pani Ewa!":) Serdecznie dziękujemy i do zobaczenia!:) Uczniowie i nauczyciele z "Katolika"

Maratończycy ze Szczecina :) - 13 kwietnia 2014 r.

Mieliśmy okazję i przyjemność skorzystać z usług Pani Ewy i Pana Michała przy okazji wyjazdu na maraton w Paryżu. Wszystko świetnie przygotowane, program przemyślany (w końcu to tylko niecałe 3 dni), a Przewodnicy mili, zorganizowani i dysponujący olbrzymią wiedzą i znajomością miejsc, po których oprowadzali. A hitem wyjazdu zostanie szukanie grobu Chopina pod presją czasu - niespodziewany sprawdzian z topografii zdany przez Pana Michała na "6+" :-)

Pozdrawiamy Maratończycy ze Szczecina :)

Ewa i Leszek - 26 marca 2014 r.

Panie Michale - od naszego piątkowego spotkania (21 marzec) "śpimy z uniesioną głową" ;) a tak na poważnie dziękujemy za profesjonalną i miłą obsługę. Atmosfera, którą Pan stworzył na naszym krótkim spotkaniu przywróciła nam wiarę w to, że są jeszcze takie osoby jak Pan, z wielką pasja i zaangażowaniem, którym można powierzyć swój czas a czas ten zostanie wykorzystany w pełni. Dla osób, które jeszcze nie spotkały Pana Michała z pełną odpowiedzialnością polecamy skorzystanie z jego usług i zapewniamy, że każdy czas i każde pieniądze są tego warte.

wszystkie Pana przewodniki dostępne w internecie zamówiliśmy ! jeszcze raz dziękujemy. Pozdrawiamy,

Ewa i Leszek Katowice 

Anonimowy - 21 stycznia 2014 r.

Bardzo dziękujemy za super dzień w Paryżu jeszcze nigdy nas tak miło nogi nie bolały na drugi dzień ;-) ponieważ ambitny plan Pana Michała został spełniony w pełni! Polecam wszystkim gorąco takiego przewodnika który nie tylko opowiedział nam w szczegółach o zabytkach i historii z nimi związanymi ale też pokazał prawdziwe życie "po francusku" !

Ps. Panie Michale Mulin Rouge -też zaliczyliśmy i aż nam "kopary opadły"! Dziękujemy jeszcze raz za piękną styczniową sobotę!

 

Pozdrawiamy Magda i Grzegorz!

Izba Gospodarcza "Wodociągi Polskie" - 17 grudnia 2013 r.

We wrześniu tego roku mieliśmy niebywałą przyjemność korzystać z usług Państwa Jaworskich podczas wyjazdu studyjnego.

Dziękujemy za pełne zaangażowanie, profesjonalizm, za uśmiech i wprowadzenie miłej atmosfery. Pani Ewa wykazała się doskonałym podejściem, ogromną wiedzą, bardzo dobrym kontaktem z grupą. Pomimo niepogody potrafiła zmienić nasze patrzenie i dostrzegać urok Paryża w słońcu, deszczu, czy też mgle. Sprostanie oczekiwaniom 30 osobowej grupy było nie lada wyzwaniem a Pani Evie doskonale to się udało za co bardzo dziękujemy.

Małgosia i Marcin - 9 grudnia 2013 r.

Mieliśmy przyjemność spędzenia kilku dni w Paryżu zarówno pod opieką Pani Ewy, jak i Pana Michała. Podróżowaliśmy z rodzicami. Wszelkie nasze propozycje co do przebiegu oraz czasu trwania "oprowadzania" po tym wspaniałym mieście, zostały zaakceptowane i właściwie do naszych skonkretyzowanych oczekiwań bardzo elastycznie dostosowany został plan zwiedzania. Możemy powiedzieć zatem, że program był "szyty na miarę", co dla nas miało pierwszorzędne znaczenie. Pani Ewa oraz Pan Michał wykazali się ogromną wiedzą, ale również doświadczeniem w pracy z ludźmi i świetnie zdają sobie sprawę z oczekiwań Klientów. Otrzymaliśmy mnóstwo informacji, które zapamiętamy, dużo wskazówek i ciekawostek odnośnie nie tylko zabytków, ale i praktycznej strony zamieszkiwania w Paryżu.

Wylecieliśmy bogatsi o interesujące nas wiadomości, które wykraczały poza ramy książek i opracowań o tym fascynującym mieście. Mimo młodego wieku pary, widać, że mają doświadczenie, wyczucie, a pracę swą wykonują na wysokim poziomie i z pasją.

Małgosia i Marcin (Poznań)

Anonimowy - 17 listopada 2013 r.

Zdecydowanie polecamy pomoc Pani Ewy (zony Pana Michała, którego niestety nie mogliśmy poznać) przy zwiedzaniu Paryża.

Jest to niezwykle miła i kompetentna osoba. Łatwo nawiązująca kontakt z osobami, które oprowadza (również z dziećmi). W sposób bardzo sympatyczny i przyjemny opowiada o stolicy Francji i nie tylko. Jesteśmy zachwyceni pobytem w tym mieście i jeszcze raz dziękujemy za wspólne zwiedzanie.

Pozdrawiamy Rafał z rodziną.

Mart - 8 października 2013 r.

Pan Michał jest naprawdę świetnym przewodnikiem, na lepszego nie mogliśmy trafić. Widać, że naprawdę zna Paryż od zabytków, historii i legend po ciekawostki i obyczaje francuskie, a przez Jego komunikatywność i poczucie humoru słucha się Go z wielką przyjemnością :) Na mnie zrobił bardzo dobre wrażenie i sprawił, że do Paryża jeszcze na pewno wrócę.

 

Pozdrowienia ze Słupska !

Anonimowy - 25 sierpnia 2013 r.

Korzystałem już z usług Pana Michała Jaworskiego i jestem z z tego powodu bardzo zadowolony. Dlatego dodaję komentarz i polecam wszystkim, którzy chcą rzeczywiście zwiedzić Paryż. Dodam, że Pan Michał i Pani Ewa są wspaniałymi przewodnikami, potrafią zaciekawić również dzieci, zorganizować pobyt, zasugerować co, gdzie i jak zwiedzać. Poza tym są zawsze dostępni telefonicznie, zawsze punktualni, zawsze poświęcali swój czas poza ustalony limit, zawsze zainteresowani tym co robią i zawsze mili. Dlatego wszystkim, którzy poszukują uczciwego, słownego i w dodatku z wiedzą przewodnika polecam Pana Michała Jaworskiego.

Pozdrawiam serdecznie, Tomek z rodzinką

Kontakt
Biuro Podróży Grand Tour
  ul. Witolińska 2/71, 04-185 Warszawa
  +33 7 78 90 38 67 (Ewa - numer francuski)
  +48 694 804 840 (numer polski)
  +33 6 33 33 02 46 (Michał - numer francuski)
            

NAPISZ
OPINIĘ