Wybrane przez Ciebie atrakcje

x
www.biurograndtour.plPoznaj ParyżNajlepsze transfery z i na lotnisko w Paryżu?

Najlepsze transfery z i na lotnisko w Paryżu?

Wszystko zależy od lotniska i Waszej wygody. Orly i CDG połączone są bardzo dobrze pociągiem RER B, bilet kosztuje ok. 10 euro. Jeśli nie traficie na odnowiony pociąg pierwsze spotkanie z Paryżem może być jednak lekkim szokiem. Poza tym trzeba wziąć pod uwagę że do pociągu będziecie musieli dość daleko iść z bagażami, a następnie przesiąść się zapewne do metra (możecie trafić na sporo schodów, w metrze rzadko są windy).

Jeśli jest Was kilkoro lub choć trochę cenicie sobie wygodę zwłaszcza podczas tachania walizek, lepiej jednak skorzystać z transferu – możecie zamówić je bezpośrednio u nas.

W oszacowaniu kosztów pomoże Wam nasz planer podróży (LINK)

Beauvais to miasto znajdujące się w Pikardii, lotnisko zarządzane jest przez firmę, która organizuje także przejazdy do Paryża autokarami. Bilety są jednak drogie, co roku droższe, w tej chwili kosztują 17 euro, kupuje się je po wyjściu z lotniska (czasem spora kolejka) a następnie czeka aż obsługa skieruje nas do konkretnego autokaru (maksymalnie do pół godziny). Autokar dowiezie Was do przystanku Porte Maillot, gdzie przesiadacie się w metro (kompletny brak wind!), jeśli Wasz hotel znajduje się przy linii 1 która jedzie przez Porte Maillot macie szczęście, jeśli nie czeka Was kolejna przesiadka… W tym przypadku proponujemy również transfery, które nie są o wiele droższe jeśli dodacie cenę biletu autokarowego i metra.

 


« powrót
Kontakt
Biuro Podróży Grand Tour
  ul. Witolińska 2/71, 04-185 Warszawa
  +48 737 450 367 (Biuro sprzedaży)
  +48 694 804 840 (Bezpośredni kontakt z przewodnikami)
            
ZAPLANUJ
PODRÓŻ
Wybrane przez Ciebie
atrakcje:
 ...
ZAPLANUJ PODRÓŻ  ...