Wybrane przez Ciebie atrakcje

x
www.biurograndtour.plPoznaj ParyżGdzie w Paryżu znajdę niedrogie restauracje?

Gdzie w Paryżu znajdę niedrogie restauracje?

Najtańsze są w Paryżu fast foody. Z uwagi na przeszłość kolonialną Francji i zróżnicowanie etniczne Francyzów, znajdziemy tu dużo kebabów. Za kebaba z frytkami zapłacimy około 5,50 euro. Nieco droższy jest  są MacDonald’s oraz jego francuski odpowiednik Quick. Za zestaw z piciem i frytkami zapłacimy tu około 8 euro. Jeżeli chcemy skosztować dań kuchni francuskiej, a jednocześnie nie zapłacić zbyt dużo, skorzystajmy z oferty naleśnikarnii. Za wytrawny naleśnik, słony naleśnik i cydr zapłacimy tam nawet od 13-15 euro.

Jeśli chodzi o dzielnice Paryża, to najtańsze restauracje znajdziemy w Dzielnicy Łacińskiej, bardzo blisko katedry Notre-Dame, miedzy ulicami rue de la Harpe a rue de la Huchette.

W Paryżu to jednak nie tyle miejsce ile czas wpływa na cenę. Większość restauracji proponuje bowiem zestawy obiadowe (menu midi) w korzystnych cenach, dużo taniej niż zestawy wieczorne czy też niż pojedyncze dania z karty. Chcąc skosztować kuchni francuskiej przy ograniczonym budżecie nastawmy się raczej na obiad, a nie na kolację w restauracji.


« powrót
Kontakt
Biuro Podróży Grand Tour
  ul. Witolińska 2/71, 04-185 Warszawa
  +48 737 450 367 (Biuro sprzedaży)
  +48 694 804 840 (Bezpośredni kontakt z przewodnikami)
            
ZAPLANUJ
PODRÓŻ
Wybrane przez Ciebie
atrakcje:
 ...
ZAPLANUJ PODRÓŻ  ...