Wybrane przez Ciebie atrakcje

x
www.biurograndtour.plPoznaj ParyżDlaczego warto zwiedzać Paryż z przewodnikiem?

Dlaczego warto zwiedzać Paryż z przewodnikiem?

A dlaczego nie? ;) A tak poważnie powodów jest całe mnóstwo.

Po pierwsze, Paryż ma bardzo bogatą ofertę kulturalną, więc jeżeli macie na poznanie tego miasta mało czasu, lub jeżeli chcecie poznać je bardzo dobrze, to szkoda tracić czasu na błądzenie i pomyłki. Zwiedzanie z przewodnikiem to optymalizacja czasu, jaki chcecie poświęcić na intensywne zwiedzanie. Nie spędzicie pobytu w Paryżu na jeżdżeniu metrem z jednego oddalonego punktu do drugiego, ale zwiedzicie wszystko według specjalnie dobranej, logicznej i przyjemnej trasy.

Po drugie, zwiedzanie z przewodnikiem gwarantuje Wam, że nie zapłacicie „frycowego”, które zwykle płacą turyści. Unikniecie kolejek, niepotrzebnego wydawania pieniędzy, nie złapiecie się w sidła zastawiane na turystów.

Po trzecie, nie tylko zobaczycie, ale i zrozumiecie. Nie sztuką jest przejść obok centrum Pompidou i stwierdzić, że się podoba lub wręcz przeciwnie. Sztuką jest zrozumieć, na co się patrzy, dlaczego jest to właśnie takie, jak wpisuje się w historię miasta, w społeczeństwo, w codzienność paryżan…

Po czwarte, nie musicie czytać przed przyjazdem opasłych tomów o Paryżu. My zrobiliśmy to za Was i podamy Wam te informacje w sposób skondensowany, zabawny, ciekawy i skrojony pod Wasze zainteresowania czy nastrój.

Szerzej ten temat opisaliśmy na naszym blogu, zapraszamy! (LINK)


« powrót
Kontakt
Biuro Podróży Grand Tour
  ul. Witolińska 2/71, 04-185 Warszawa
  +48 737 450 367 (Biuro sprzedaży)
  +48 694 804 840 (Bezpośredni kontakt z przewodnikami)
            
ZAPLANUJ
PODRÓŻ
Wybrane przez Ciebie
atrakcje:
 ...
ZAPLANUJ PODRÓŻ  ...